Местна коалиция „СДС (ГЕРБ, БНД, ВМРО-БНД и ЗНС)”

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
Илиана Цекова Тодорова1/17.10.2019
Виктор Георгиев Белински2/17.10.2019
Елена Кръстова Маркова3/17.10.2019
Цеца Здравкова Петрова4/17.10.2019
Димитрина Борисова Димитрова5/17.10.2019
Камелия Венциславова Първанова6/17.10.2019
Росица Каменова Първанова7/17.10.2019
Христина Велизарова Томова8/17.10.2019
Анета Рангелова Иванова9/17.10.2019
Теменужка Иванова Маркова10/17.10.2019
Цецко Николов Кожухаров11/17.10.2019
Емил Боянов Живков12/17.10.2019
Соня Иванова Петкова13/17.10.2019
Снежинка Петрова Джурджинска14/17.10.2019
Гроздалина Петрова Тодорова15/17.10.2019
Давидко Василев Горанов16/17.10.2019
Иванка Христова Александрова17/17.10.2019
Мирослав Шкрибайло18/17.10.2019
Тереза Николаева Джурова19/17.10.2019
Елза Цекова Христова20/17.10.2019
Кирил Ангелов Прашанов21/17.10.2019
Георги Асенов Георгиев22/17.10.2019
Никифор Христов Иванов23/17.10.2019
Йоана Христова Николова24/17.10.2019
Ванюшка Владимирова Иванова25/17.10.2019
Светла Йончева Христова26/17.10.2019
Петър Константинов Петров27/17.10.2019
Ангел Здравков Бенев28/17.10.2019
Мариана Светославова Григорова29/17.10.2019
Босилка Величкова Янкова30/17.10.2019
Цветанка Константинова Костова31/17.10.2019
Валери Александров Рангелов32/17.10.2019
Даниела Иванова Ангелова33/17.10.2019
Цветан Асенов Станев34/17.10.2019
Валери Тинков Димитров35/17.10.2019
Кристина Николаева Добрева36/17.10.2019
Александър Георгиев Георгиев37/17.10.2019
Йордан Василев Йорданов38/17.10.2019
Живко Иванов Денев39/17.10.2019
Димитър Калинов Кирилов40/17.10.2019
Мариана Владимирова Димитрова41/17.10.2019
Весела Боянова Цветкова42/17.10.2019
Марияна Вътова Георгиева43/17.10.2019
Габриела Любомирова Иванова44/17.10.2019
Соня Благоева Антова45/17.10.2019
Цеца Иванова Димитрова46/17.10.2019
Янко Евгениев Руменов47/17.10.2019
Снежана Маринова Димитрова48/17.10.2019
Васил Тошков Кирилов49/17.10.2019
Галинка Олегова Илиева50/17.10.2019
Любен Асенов Асенов51/17.10.2019
Нели Йорданова Първанова52/17.10.2019
Димитър Александров Ангелов53/17.10.2019
Бисер Атанасов Андреев54/17.10.2019
Симеон Василев Симеонов55/17.10.2019
Красимир Иванов Каменов56/17.10.2019
Иванка Петрова Борисова57/17.10.2019
Невелина Йорданова Софронова58/17.10.2019
Иванка Николова Петкова59/17.10.2019
Красимир Христов Христов60/17.10.2019
Катя Величкова Иванова61/17.10.2019
Перса Христова Кръстева62/17.10.2019
Кирил Борисов Геновски63/17.10.2019
Диана Стоянова Братанова64/17.10.2019
Найден Йорданов Тасков65/17.10.2019
Ангел Генов Начев66/17.10.2019
Сашко Захариев Русинов67/17.10.2019
Петър Стоянов Петров68/17.10.2019
Божидар Славчов Божинов69/17.10.2019
Петрана Иванова Каменова70/17.10.2019
Милен Тодоров Милчов71/17.10.2019
Илонка Георгиева Стоянова72/17.10.2019
Никола Герасков Николов73/17.10.2019
Ирена Ангелова Василева74/17.10.2019
Магдалена Викторова Фачикова75/17.10.2019
Петко Нончов Петков76/17.10.2019
Дочо Калчов Илиев77/17.10.2019
Дарин Радославов Драганов78/17.10.2019
Йордан Любчов Александров79/17.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 159-МИ / 02.03.2020

    относно: Заявление от Десислава Димитрова Каменова – избрана за общински съветник, регистриран от МК „СДС (ГЕРБ, БНД, ВМРО-БНД и ЗНС)” с вх.№ 249/28.02.2020г. на ОИК Монтана

  • № 158-МИ / 19.12.2019

    относно: Постъпило писмо от Областна администрация Монтана с приложено решение на ЦИК №1690-МИ/26.11.2019г.

  • № 157-МИ / 07.11.2019

    относно: Упълномощаване на членове на ОИК - Монтана, които да представляват комисията пред Административен съд – гр. Монтана по адм.дело №533/2019г.

всички решения